VI Tarnobrzeska Olimpiada Sportowa Przedszkolaków.

9 czerwca starszaki z naszego przedszkola wzięły udział w międzyprzedszkolnych zmaganiach sportowych, pod hasłem „Sportowy styl bycia - gwarancją zdrowego życia". Oprócz dzieciaków z naszego przedszkola udział w olimpiadzie wzięło 11 placówek przedszkolnych, które reprezentowały sześcioosobowe drużyny. Pozostałe przedszkolaki kibicowały swoim zawodnikom na trybunach. Drużyny wykazały się wieloma umiejętnościami w zakresie biegania, skakania, zręczności, siły oraz współdziałania w zespole. Nasza reprezentacja również zaprezentowała się od najlepszej strony, świetnie sobie poradzili z ośmioma konkurencjami a drobne potknięcia nie przeszkodziły w doskonałej zabawie.
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami i pełni pozytywnych wrażeń wrócili do przedszkola.

Relacja 2017-06-13, 13:59 | autor: Dominika Leszczyńska