XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w naszym przedszkolu

Jak co roku nasze przedszkole włączyło w kampanię społeczna "Cała Polska czyta dzieciom". Podczas XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom gościliśmy w progach naszego przedszkola p. Annę Orłowską - mamę Ernesta i jednocześnie absolwentkę naszego przedszkola. Dzieci wysłuchały pięknej bajki pt. "Czerwony Kapturek". Z uwagą przyglądały się ilustracjom i z zainteresowaniem śledziły losy głównej bohaterki.
Kolejną absolwentką, która zaszczyciła nas swą obcością była p. Katarzyna Sudoł. Mama Oliwki i Natalii przeczytała dzieciom bajkę pt. "Calineczka". Dzieci urzekła opowieść o małej dziewczynce, która po wielu przygodach odnalazła szczęście.
W akcji wzięła również udział pani Aneta Winogrodzka - nasz intendentka, przeczytała dzieciom "Nowe szaty cesarza".
Cykl naszych spotkań z książka zamknęła p. Anna Grabka. Mama Marysi przeczytała kilka nieznanych dzieciom bajek, które zaciekawiły i przykuły ich uwagę, od losów niesfornej bułeczki po historię o sprytnym chłopie i niedźwiedziu.

Bardzo dziękujemy pani Ani, pani Kasi, p. Anecie i p. Ani za włączenie się w naszą akcję i promowanie czytelnictwa wśród naszych przedszkolaków.
Relacja 2017-06-21, 21:40 | autor: Dominika Leszczyńska