"Święto Pieczonego Ziemniaka"

2 października dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w corocznym pikniku z okazji „Święta Pieczonego Ziemniaka". Niemal od pierwszych dni września przedszkolaki przygotowywały się do występu. Dla najmłodszej grupy był to debiut sceniczny, więc wszyscy bardzo przeżywali ten występ. Maluszki przedstawiły układ taneczny do piosenki pt. „Idzie jesień”. Średniaki wykonały taniec do piosnki pt. „Poszło dziewczę po ziele” oraz zatańczyły w rytm krakowiaka. Starszaki zatańczyły taniec irlandzki, zagrały melodię do piosenki „Była sobie żabka mała” na tubach muzycznych oraz wykonały układ taneczny do piosenki „Jesienny walczyk”. Po występach na dzieci czekały liczne atrakcje: malowanie twarzy, dmuchańce, konkursy zorganizowane przez WORD oraz... pieczone ziemniaki i wiele innych.
Relacja 2017-10-01, 19:48 | autor: Dominika Leszczyńska