O zgubnym wpływie gier komputerowych.

3 października przedszkolaki oglądały przedstawienie teatralne pt. „Zagubieni.pl”. Tematem spektaklu byłą historia chłopca, który otrzymał na urodziny grę komputerową. Nowa zabawa pochłonęła go tak bardzo, że zapomniał o przyjaciółce i zatracił się w świecie wirtualnym. Przeniósł się do świata gry, gdzie jednak nie spotkał przyjaciół gdyż jej bohaterowie byli pozbawieni uczuć, zostali zaprogramowani i nie wiedzieli czym są uczucia. Chłopiec bardzo rozczarował się nowym znajomymi, zapragnął wrócić do rzeczywistego świata co nie okazało się takie proste. Dzieci dopingowały bohatera by udało mu się dokończyć grę i wrócić do rodziny. Ta niezwykłą opowieść pokazała dzieciom jak ważna jest przyjaźń.
Relacja 2017-10-05, 13:42 | autor: Dominika Leszczyńska