Kasztankowy świat

29 września 4-latki z naszego przedszkola wykonały prace plastyczną na konkurs zorganizowany przez Klub Inteligencji Katolickiej w Tarnobrzegu. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Tarnobrzega p. Grzegorz Kiełb. Zadaniem przedszkolaków było stworzenie figurek z kasztanów oraz innych materiałów. Dzieci z zapałem przystąpiły do działania, ich inwencja twórcza była ogromna, do tego stopnia, że trudno było rozpoznać czy zwierzątko, które powstało to sarenka, a może piesek? Po wielu staraniach powstała makieta przedstawiająca dzieci wypoczywające na łonie natury. Do wykonania makiety zostały wykorzystane: kasztany, żołędzie, bibuła, plastelina, wykałaczki a nawet papierowe foremki do muffinek. Wysiłek dzieci został doceniony i wszyscy zostali nagrodzeni, przedszkolaki otrzymały m.in. kolorowanki oraz słodycze.
Relacja 2017-10-10, 18:17 | autor: Dominika Leszczyńska