Świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości.

9 listopada w naszym przedszkolu uczciliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci z grup przedszkolnych zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Występ przygotowały sześciolatki pod kierunkiem p. M. Mazurek i p. B Zając. Najpierw nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu, następnie dzieci recytowały wiersze, śpiewały pieśni patriotyczne opowiadające o historii Polski, upamiętniające tych, którym zawdzięczamy wolne Państwo.
Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzone zostały gromkimi brawami rodziców i pracowników przedszkola.

Narodowe Święto Niepodległości to świto wszystkich Polaków i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych przedszkolaków.
Relacja 2018-11-09, 13:30 | autor: Dominika Leszczyńska