"Któż by wiedział, że leci czas, gdyby nie lustro i gdyby nie dzieci." Jan Sztaundynger"

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami a my świętowanie zaczęliśmy już dziś. Tuż po śniadaniu wszystkie przedszkolaki udały się na niezwykłą wycieczkę. Sama podróż nie trwała długo, za to na miejscu czekała moc atrakcji. Jest takie miejsce w tarnobrzeskim Mokrzyszowie, przy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP gdzie dzieci mogą znaleźć swój mały raj na ziemi. Piękne miejsce, otoczone zielenią, gdzie nasze przedszkolaki cudownie spędziły czas. Mimo niezbyt atrakcyjnej pogody dzieci w pełni wykorzystały ten czas. Już na początku urzekły je duże figury zwierząt egzotycznych a wizja przejazdu ciuchcią wprawiła w absolutny zachwyt. Gdy do tego doszła wiadomość o przejażdżce na koniach – radości nie było końca. A na koniec na przedszkolaków czekała przepyszna kiełbasa upieczona na grillu. To był niezwykły dzień.
Relacja 2019-05-30, 23:30 | autor: Dominika Leszczyńska